Sun Festival: Największy Hip-Hopowy festiwal tego lata!

Sun Festival, wybitne wydarzenie na muzycznym rynku Polski, powraca z jeszcze większym impetem i głośniej niż kiedykolwiek wcześniej. Po niezapomnianej pierwszej edycji w 2022 roku, która przyciągnęła prawie 25.000 uczestników, festiwal wraca, by ponownie zapewnić niezapomniane wrażenia.

Lokalizacja Sun Festival

Festiwal odbędzie się w urokliwym Kołobrzegu, w Nadmorskim Parku Kultury, miejsce to jest idealne dla wszystkich miłośników muzyki i morza. Co więcej, to nie tylko muzyczna uczta, ale także miejsce pełne rozrywki w wielu wymiarach.

Line-up Sun Festival 2023

Line-up Sun Festival 2023 obejmuje: Gombao 33, Malik Montana, Pezet, Jan-rapowanie, Słoń, Smolasty, Mr. Polska, Otsochodzi, Polska Wersja, O.S.T.R. , Paluch, Bedoes, Kuque, Blacha, White, Guzior, Kizo, Miły ATZ, Kabe x Miszel, Kukon, Kronkel Dom, Tede x Borixon, Gibbs, Dopehouse, Żabson, Young Igi, Qumple, PRO8L3M, Belmondawg, Molesta i JWP, Dwa Sławy x Mielzky x Pers, Dziarma, Włodi, Kosi, Kaz Bałagane, Sarius, Wac Toja, Lordofon, Ćpaj Stajl…

Bilety na Sun Festival

Bilety na Sun Festival są personalizowane.

To oznacza, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Informacje te będą wydrukowane na bilecie i sprawdzane przy wejściu na teren festiwalu, aby upewnić się, że dane na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

Bilety rodzinne:

  • 1+1 umożliwia wstęp 1 osobie dorosłej + 1 osobie niepełnoletniej (dziecko w wieku 12-16 lat)
  • 1+2 umożliwia wstęp 1 osobie dorosłej + 2 osobom niepełnoletnim (dziecko w wieku 12-16 lat)

Atrakcje dodatkowe

Sun Festival 2023 to nie tylko muzyczna uczta. Organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych atrakcji. Wśród nich znajduje się strefa gier, gdzie uczestnicy będą mogli zagrać w najnowsze gry komputerowe, oraz strefa mody, gdzie niezależne marki odzieżowe będą prezentować swoje najnowsze kolekcje.

Sun Festival 2023 jest wydarzeniem, o którym wszyscy będą mówić. Nie przegap tej niezapomnianej imprezy!

Oczekuj więcej

Sun Festival 2023 to dopiero początek. Organizatorzy są pełni pomysłów i planów na przyszłość. Bądź na bieżąco, śledź stronę festiwalu i media społecznościowe, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami. Sun Festival to wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

Redakcja mbon.pl