Narzędzia do pracy zdalnej i prowadzenia firmy bez papieru. Odkryj Paperless Lite  

Zarówno trend paperless, jak i praca zdalna w ostatnim czasie zyskały na popularności. Coraz więcej firm decyduje się na rezygnację z dokumentacji papierowej na rzecz cyfrowej, a swoim pracownikom pozwala na wykonywanie obowiązków poza biurem. To właśnie do takich przedsiębiorców skierowana jest oferta Paperless Lite – lidera na polskim rynku rozwiązań paperless.

Trend paperless i praca zdalna – strategie przyjazne dla budżetu

Prowadzenie tzw. biznesu bez papieru to ekologiczne podejście, które rekomenduje redukcję zużycia papieru wszędzie tam, gdzie można zastąpić go dokumentacją w formie cyfrowej. Nie da się ukryć, że przechowywanie e-dokumentów i nimi zarządzanie jest znacznie bardziej efektywne, a także oszczędza czas oraz przestrzeń biurową. Dużo sprawniejszy staje się jednocześnie obieg dokumentów, a pliki elektroniczne dają znacznie większe możliwości odnośnie do stosowanych zabezpieczeń.

Praca zdalna z kolei oferuje pracownikom większą elastyczność, a także pozwala na obniżenie kosztów związanych z dojazdami do siedziby firmy i wynajmem biur. Dla pracodawców może zaś oznaczać dostęp do szerszego rynku pracowników, jak również potencjalne oszczędności. Oba trendy zatem wpisują się w dążenie do efektywnego i zrównoważonego biznesu.

 Narzędzia do pracy zdalnej i prowadzenia firmy bez papieru

Rozwiązania od Paperless Lite

Marka Paperless Lite w swojej ofercie posiada szereg narzędzi, które z jednej strony pozwalają na ograniczenie zużycia papieru, z drugiej zaś sprzyjają pracy zdalnej, a nawet zdalnemu prowadzeniu firmy. Wśród usług dostępnych na https://paperlesslite.pl/ znajdziemy rozwiązania paperless dla kadry zarządzającej, księgowości i działów personalnych, jak również oprogramowanie wspierające pracę spoza biura.

Narzędzia dla biznesu bez papieru

Podpis elektroniczny eSign Lite, elektroniczne biuro obsługi klientów eBOK, elektroniczna wymiana dokumentów eFaktura Lite + KSeF czy HCM Lite to narzędzia, dzięki którym prowadzenie firmowej dokumentacji nie tylko przenosi się do cyfrowego świata, lecz także staje się znacznie szybsze i prostsze.

  • E-podpis pozwala w bezpieczny sposób sygnować dokumenty cyfrowe, dokładnie tak jakbyśmy opatrywali je tradycyjnym podpisem.
  • Oferowana na paperlesslite.pl usługa eFaktura Lite + KSeF umożliwia m.in. wystawianie e-Faktur w standardzie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa.
  • eBOK Lite natomiast przenosi na klientów szereg spraw, które są oni w stanie załatwić samodzielnie, nie angażując przy tym naszych pracowników.
  • HCM Lite wspomaga zarządzanie planami urlopowymi.

Co najlepsze, do wszystkich platform, a co za tym idzie, do całej dokumentacji firmowej możemy zalogować się z dowolnego miejsca.

Narzędzia do pracy zdalnej

Oferta paperlesslite.pl skierowana jest nie tylko do działów administracyjnych. Obejmuje bowiem także praktyczne narzędzia wspierające pracę zdalną w różnych branżach, w tym w transporcie i logistyce czy handlu, gdzie do zaproponowania ma rozwiązania dla zarządzania transportem i magazynem, mobilny system sprzedaży czy system do komunikacji pomiędzy dostawcą a odbiorcą.

Materiał zewnętrzny

Redakcja mbon.pl