Dni Radomska: Wielkie święto sztuki i zabawy

Dni Radomska to coroczne wydarzenie, które przyciąga tłumy mieszkańców miasta i turystów. Przez dwa dni, 3 i 4 czerwca 2023 roku, Radomsko zamieni się w prawdziwe miasto festiwalowe.

Lokalizacja

Tradycyjnie, wydarzenie odbędzie się w sercu Radomska, w malowniczym Parku Solidarności. Przestrzeń ta zapewni doskonałe warunki dla wszystkich uczestników imprezy.

Program

3 Czerwca

Dni Radomska rozpoczną się w sobotę o godzinie 17:00. Na początek, publiczność będzie miała okazję posłuchać młodych, zdolnych artystów z Miejskiego Domu Kultury.

Kabaret

Następnie, o godzinie 18:00, na scenie pojawią się znani polscy komicy. Wśród nich znajdą się Bartosz Gajda, znany z Łowcy.B, Damian Muńko z Kabaretu Zachodni oraz Andrzej Kozłowski z Kabaretu pod Wyrwigroszem.

Koncerty

Wieczór zakończy się koncertami dwóch popularnych zespołów. O godzinie 19:30 wystąpi Forsal, a o godzinie 21:00 na scenie pojawi się Agnieszka Chylińska.

4 Czerwca

Drugiego dnia, o godzinie 16:00, na scenie zaprezentują się chór Romantica, Sonata23, Musical Souls i Żulicki. O godzinie 18:30 na scenie wystąpi zespół Łydka Grubasa, a o godzinie 20:30 koncert da Andrzej „Piasek” Piaseczny.

Dodatkowe atrakcje

Oprócz koncertów, Dni Radomska oferują wiele dodatkowych atrakcji. Wśród nich znajduje się wesołe miasteczko, strefa gastronomiczna oraz wystawa promocyjno-handlowa.

Parada motocykli

Jedną z najciekawszych atrakcji będzie parada motocykli organizowana przez grupę Czarny Radomsko.

Salon literacki

Będzie też okazja do spotkania z literaturą w salonie literackim.

Dojazd i parking

Dla osób przyjezdnych przygotowany zostanie bezpłatny parking na miejskim targowisku przy ul. Targowej. Wjazd w sobotę od godz. 16, w niedzielę od godz. 15.30.

Podsumowanie

Dni Radomska to wydarzenie, które pozwala na spotkanie z kulturą, sztuką i dobrą zabawą. To doskonała okazja na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Redakcja mbon.pl