Dni Lubina: wydarzenie w województwie lubuskim!

Witajcie wszyscy miłośnicy muzyki i festiwali, przyszedł czas na naszą coroczną celebrację Dni Lubina!

1. O Dniach Lubina

Dni Lubina to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga tłumy każdego roku, przynosząc żywiołowość, kulturę i kolor do naszego miasta. Jest to czas, kiedy wszyscy możemy cieszyć się najbardziej porywającą muzyką, pysznym jedzeniem i niesamowitymi atrakcjami.

2. Termin i miejsce

Dni Lubina 2023 odbędą się 23 i 24 czerwca. Scena festiwalu stanie na przepięknych lubińskich błoniach, stwarzając idealne tło dla naszych artystów i publiczności.

3. Program

3.1 Piątek, 23 czerwca

Dzień ten rozpoczniemy od koncertu The Stinger o godzinie 16:30. Następnie, o 17:40, na scenie pojawi się Sławomir. O godzinie 19:10 przyszedł czas na Big Cyc, a o 21:00 na Enej. Dzień zakończymy DJ Soina&Candiez (KMV Show) o 22:30.

3.2 Sobota, 24 czerwca

Drugi dzień festiwalu rozpoczniemy o 16:30 od koncertu Midnight Blues. Następnie, o 18:00, na scenie pojawi się Magda Bereda. O godzinie 19:30 przyszedł czas na Piotra Cugowskiego, a o 21:00 na Natalię Szroeder. Dzień zakończymy dyskoteką z DJ o 22:10.

4. Atrakcje

Oprócz muzyki, Dni Lubina oferują mnóstwo dodatkowych atrakcji. Będzie strefa gastronomiczna, park rozrywki, liczne atrakcje dla najmłodszych i wiele innych niespodzianek.

10. Podsumowanie

Dni Lubina to wyjątkowe wydarzenie, które każdego roku przyciąga tłumy. Zapraszamy wszystkich do udziału w tej niesamowitej celebracji muzyki, kultury i wspólnoty. Do zobaczenia 23 i 24 czerwca na lubińskich błoniach!

Zobacz także: DNI SWARZĘDZA: WYDARZENIE DLA MIESZKAŃCÓW I NIE TYLKO!

Redakcja mbon.pl