Strona główna
Społeczność
Tutaj jesteś

Dni Kluczborka: Świętowanie miasta w rytmie muzyki

Społeczność Data publikacji - 8 września 2023 Autor - Redakcja mbon.pl
dni Kluczborka

Dni Kluczborka, wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga uwagę nie tylko mieszkańców miasta, ale również gości z całego kraju, odbędzie się 9-10 czerwca. Miejscem tych niezapomnianych obchodów będzie stadion miejski przy ulicy Sportowej 1.

Bilety na Dni Kluczborka 2023

Wejście na to wydarzenie będzie możliwe tylko dla osób z biletem. Cena biletu na jeden dzień wynosi 7 zł. Dla posiadaczy kart Kluczbork dla rodziny+ lub Gmina Kluczborka dla seniora cena biletu jest niższa i wynosi tylko 3,50 zł. Dzieci do 7 roku życia mają darmowy wstęp na tę imprezę.

Dni Kluczborka 2023Program
Piątek 9 czerwca18:30 – Zespół Velkratiuk
20:00 – Krzysztof Kiljański i Big Roll Band
21:30 – Zespół Turnioki
23:00 – 4:00 Kluczborska noc DJ-ów
Sobota 10 czerwca18:30 – Grupa Ż
20:00 – Zespół Dżem
21:30 – Jack Sparrow Band
23:00 – 4:00 – Zabawa taneczna pod namiotem z zespołem „Omega”

Dni Kluczborka 2023: Spojrzenie na przeszłe edycje

Podczas poprzednich edycji Dni Kluczborka uczestnicy mieli okazję bawić się przy muzyce wielu znanych zespołów. Na przykład, podczas ostatniej edycji koncertów, publiczność bawiła się przy muzyce zespołu Dżem, który na swoje występy przyciągał tłumy ludzi, nie tylko z Kluczborka i okolic.

Dni Kluczborka 2023: Cele charytatywne

Podczas Dni Kluczborka 2023 planowane są również działania o charakterze charytatywnym. Na przykład, członkowie zespołu Dżem złożyli autografy na rowerze Wigry III, który będzie można wylicytować w Internecie. Pieniądze zebrane z tej aukcji zostaną przeznaczone na leczenie 7-letniego Kacpra, który choruje na dziecięce porażenie mózgowe.

Zobacz także: Dni Legnicy: Nowa odsłona tradycyjnej uroczystości

Rodzaje energii elektrycznej

Redakcja mbon.pl

Redakcja naszego portalu to zespół, który z pasją tworzy treści dostosowane do potrzeb naszych czytelników. Skupiamy się na dostarczaniu wartościowych i aktualnych informacji z różnych dziedzin życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?