Strona główna
Społeczność
Tutaj jesteś

Clout Festival: Powrót z ulepszoną wersją

Społeczność Data publikacji - 8 września 2023 Autor - Redakcja mbon.pl
clout festival

Clout Festival to wydarzenie muzyczne, które od początku swojego istnienia stało się prawdziwym hitem na polskiej scenie festiwalowej. W 2023 roku festiwal powraca, przynosząc ze sobą serię ulepszeń i jeszcze więcej znakomitych artystów.

1. Historia Clout Festival

Clout Festival debiutował w 2022 roku, przyciągając uwagę fanów muzyki trap i urban z całego kraju. Wśród występujących artystów znaleźli się m.in. DaBaby, Ferg, Jack Harlow, Lil Pump i wielu innych.

2. Clout Festival 2023: Ulepszona wersja

W 2023 roku, Clout Festival powraca z nową, jeszcze bardziej ekscytującą formułą. Tym razem wydarzenie potrwa przez cały weekend, a jego lokalizacja zostanie przeniesiona do centrum Warszawy.

3. Lineup festiwalu

Na Clout Festival 2023 zaproszono wiele znakomitych artystów, w tym Lil Uzi Vert, Kodak Black, Rae Sremmurd, Yeat, J.I.D i wielu innych. Każdy z nich z pewnością dostarczy publiczności niesamowitych emocji.

4. Clout Festival: Nie tylko muzyka

Clout Festival to jednak nie tylko muzyka. Organizatorzy festiwalu planują otworzyć HypeMarket, czyli targi mody i kultury ulicznej. Dodatkowo, na terenie festiwalu znajdą się specjalne strefy gastronomiczne.

5. Bilety na Clout Festival

Sprzedaż biletów na Clout Festival 2023 rozpocznie się 10 marca. Warto pamiętać, że na festiwal mogą przyjść osoby w każdym wieku.

6. Partnerzy medialni festiwalu

Clout Festival współpracuje z wieloma partnerami medialnymi, w tym z newonce.net, Daily Grind, Rap Genius Polska, Popkiller, rapnews.pl, TraPL, Traperzy, Sajko, Turtle Hype, Fresh N Dope i Trapownia.

7. Organizator Clout Festival

Clout Festival jest organizowany przez BIG IDEA GROUP, firmę znaną z organizacji wielu innych wydarzeń muzycznych.

8. Artystyczna strona festiwalu

Visual Arts festiwalu to dzieło @ribowski, znanego artysty, który specjalizuje się w tworzeniu niesamowitych wizualizacji.

9. Kontakt z organizatorami

W razie jakichkolwiek pytań, można skontaktować się z organizatorami za pomocą adresu e-mail: [email protected].

10. Clout Festival: Wydarzenie, którego nie można przegapić

Clout Festival to wydarzenie, które każdy fan muzyki trap i urban powinien zaznaczyć w swoim kalendarzu. To nie tylko okazja do posłuchania ulubionych artystów na żywo, ale także możliwość cieszenia się atmosferą festiwalu i odkrywania nowych trendów w modzie i kulturze ulicznej.

Podsumowując, Clout Festival to wydarzenie, na które warto czekać. Z pewnością przyniesie ono wiele emocji i zostawi niezapomniane wspomnienia.

Zobacz także:

KRAKÓW LIVE FESTIVAL – GŁÓWNY FESTIWAL MUZYCZNY W POLSCE!

SUN FESTIVAL: NAJWIĘKSZY HIP-HOPOWY FESTIWAL TEGO LATA!

Rodzaje energii elektrycznej

Redakcja mbon.pl

Redakcja naszego portalu to zespół, który z pasją tworzy treści dostosowane do potrzeb naszych czytelników. Skupiamy się na dostarczaniu wartościowych i aktualnych informacji z różnych dziedzin życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?