Strona główna
Internet
Tutaj jesteś

Jak dodać muzykę do relacji na Instagramie?

Internet Data publikacji - 10 lutego 2023 Autor - Redakcja mbon.pl
muzyka na relacji

Jeśli jesteś polskim użytkownikiem Instagrama, być może zauważyłeś, że aplikacja dodała nową funkcję muzyczną. Pozwala ona użytkownikom dodawać muzykę w tle do swoich postów i historii! To ekscytujący sposób na wyrażenie siebie muzycznie i podzielenie się ze swoimi zwolennikami. W tym wpisie na blogu omówimy, jak dodać muzykę do relacji na Instagramie.

Z artykułu dowiesz się o:

  • aktualizacji Instagrama
  • jak dodać muzykę do relacji na Instagrama
  • jak dostosować długość czasu i pozycję naklejek audio

Zobacz także: SPRAWDŹ, JAK ZARABIAĆ NA INSTAGRAMIE JUŻ DZIŚ!

Aktualizacja Instagrama

Aktualizacja Instagrama to bułka z masłem! Udaj się do App Store lub Google Play Store i dwukrotnie sprawdź, czy aplikacja, którą masz zainstalowaną, jest najnowszą dostępną wersją. Upewnij się, że na ekranie głównym widnieje napis „Instagram”, a gdy już obejrzysz tę wizualizację, jesteś gotowy na kolejny krok – dodanie swojej relacji!

Jak dodać muzykę do relacji na Instagrama?

Dodawanie muzyki do swojej relacji właśnie stało się łatwiejsze! Nie musisz już zapisywać plików audio i przesyłać ich osobno. Teraz możesz uzyskać dostęp do wielu opcji muzycznych w zasięgu ręki za pomocą jednego przycisku. Wszystko, co musisz zrobić, to:

instrukcja dodawania muzyki na instagramie
  • Wejść na Instagrama i kliknąć na plusik przy Twoim profilu, w lewym górnym rogu.
jak dodać muzykę do relacji na Instagramie
  • Następnie wykonaj zdjęcie lub nagraj filmik na relację. Po czym u góry pojawia się pasek narzędzi z którego należy wybrać ikonkę z naklejką.
dodawanie muzyki do relacji
  • Wybieramy element „muzyka„.
jak dodać muzykę do relacji na insta
  • W kolejnym kroku wybieramy z listy piosenkę, którą chcemy dodać do naszej publikacji.

Jak dostosować długość czasu i pozycję naklejek audio?

Dostosowanie długości czasu i pozycji naklejek piosenek to prosty proces. Wszystko, co musisz zrobić, to zlokalizować ikony na górze i na dole ekranu, a twoje dostosowania mogą być wykonane ręcznie z łatwością. Mobilność tych ustawień upoważnia użytkowników do tworzenia najlepszej relacji, jaką mogą, jednocześnie pozwalając im pracować szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Nie musisz się już martwić, że Twoje piosenki lub bity będą ograniczone do zadanych długości i pozycji. Co więcej, masz nad nimi pełną kontrolę. Ta funkcja będzie dużym dobrodziejstwem dla osób mających nadzieję na płynną edycję, ponieważ zapewnia natychmiastowe dostosowanie na każdej warstwie twojego dzieła.

Takie to proste. Stań się kreatywny, wyraź siebie i dodaj trochę muzyki do swoich postów już dziś!

Rodzaje energii elektrycznej

Redakcja mbon.pl

Redakcja naszego portalu to zespół, który z pasją tworzy treści dostosowane do potrzeb naszych czytelników. Skupiamy się na dostarczaniu wartościowych i aktualnych informacji z różnych dziedzin życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?