Etui skórzane do iPhone’a 12 – dlaczego warto?

Współczesne smartfony, również te z wysokiej półki cenowej, jak iPhone’y bazują na wrażliwych elementach. Szczególnie ich obudowa, a zwłaszcza ekran jest podatny na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpieczeniem telefonu może być odpowiednie etui skórzane. Dlaczego warto w nie zainwestować? Podpowiadamy!

Etui skórzane iPhone 12 – jakie ma zalety?

Głównym powodem, dla którego warto wybrać etui skórzane iPhone 12, jest ochrona smartfona przed uszkodzeniem w wyniku upadku z wysokości. Skóra jest doskonałym materiałem, który amortyzuje wstrząsy oraz uderzenia. Kiedy iPhone 12 spadnie na trawnik, beton czy posadzkę może zostać trwale uszkodzony – skórzane etui w wersji zabudowanej, czyli pokrowiec z klapką chroni wyświetlacz i obudowę przed zbiciem.

Czym jeszcze wyróżnia się etui skórzane? iPhone 12 to dość solidnie wykonany telefon, ale gdy włożymy go do torebki, w której są ostre przedmioty np. klucze do mieszkania, mogą one zarysować ekran. Skórzane etui do iPhone’a 12 jest na tyle grube, że zapobiega powstawaniu rys. Dlatego jeśli chcemy, by nasze urządzenie jak najdłużej pozostało w fabrycznym stanie, warto zdecydować się na to akcesorium.

Skórzane etui do iPhone’a 12 – rozmiary

iPhone 12 posiada wymiary 146.70 × 71.50 × 7.40 mm, a etui skórzane jest w pełni kompatybilne z tym modelem. Oznacza to, że idealnie przylega do ścianek smartfona, zapewniając ochronę przed kurzem, zanieczyszczeniami, a także przed dostawaniem się wilgoci. Oczywiście skórzane etui można znaleźć w wersji dopasowanej do iPhone’a 12 mini i iPhone’a 12 PRO. Mnogość odcieni barwionej skóry pozwala dostosować etui do indywidualnych preferencji oraz koloru obudowy samego urządzenia.

Ponadto skórzane etui do iPhone’a 12 posiada wszystkie niezbędne wycięcia, aby bezproblemowo umożliwić korzystanie z gniazda ładowania, gniazda słuchawkowego, jak również dodatkowych portów w telefonie.

Skórzane etui na iPhone 12 – klasa sama w sobie

Co więcej, niektóre skórzane etui mają dodatkowe kieszenie na karty kredytowe, wizytówki, a nawet mają miejsce na umieszczenie małego pisaka wraz z notesem. Dzięki takiemu wariantowi wszystkie niezbędne akcesoria są zawsze pod ręką. Można zdecydować się na etui typu książka, które posiada klapkę. Klapka najczęściej jest dopinana na magnes, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa.

Z czym jeszcze kojarzy się skórzane etui? iPhone 12 to jeden z czołowych modeli telefonów, który wybierany jest przez ludzi biznesu i nauki. Natomiast skórzane etui wyróżnia się eleganckim wyglądem i jest synonimem luksusu.

 

Redakcja mbon.pl