Dni Chojnic – wyjątkowe wydarzenie dla mieszkańcow i nie tylko

Dni Chojnic to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga tłumy mieszkańców i turystów. W tym roku, wyjątkowe obchody odbędą się w dniach 23-25 czerwca. Zapraszamy do udziału w tym niepowtarzalnym święcie miasta Chojnice.

Organizatorzy

Za organizację Dni Chojnic odpowiadają Promocja Regionu Chojnickiego, Chojnickie Centrum Kultury oraz Burmistrz Miasta Chojnice. To dzięki ich pracy i zaangażowaniu możliwe jest przygotowanie tak atrakcyjnego programu.

Miejsce wydarzenia

Dni Chojnic to wydarzenie o tętniącej energii, które odbędzie się w sercu miasta, na Starym Rynku oraz na przyległych ulicach. W tym roku, koncerty odbywać się będą w Fosie Miejskiej.

Jarmark Świętojański

Jednym z kluczowych elementów Dni Chojnic jest Jarmark Świętojański. Jest to miejsce, gdzie rzemieślnicy, twórcy ludowi, artyści i kolekcjonerzy z całej Polski mogą zaprezentować swoje prace. Jarmark będzie trwać przez całą imprezę, od piątku do niedzieli.

Prezentacje Gospodarcze

Podczas Dni Chojnic odbędą się również Prezentacje Gospodarcze. To doskonała okazja dla lokalnych przedsiębiorców do pokazania swojej oferty.

Koncerty

Podczas Dni Chojnic odbędą się koncerty wielu znanych zespołów i artystów. W piątek na scenie pojawią się Róże Europy oraz Lombard, w sobotę wystąpi Wind Cameral Orchestra, a w niedzielę usłyszymy Big Band Chojnice oraz Andrzej i Maja Sikorowscy.

Muzeum Janusza Trzebiatowskiego

Podczas Dni Chojnic będzie można również odwiedzić muzeum Janusza Trzebiatowskiego, które będzie otwarte dodatkowo także w sobotę i niedzielę.

Redakcja mbon.pl